חיפוש כללי

פעילויות לתעשיינים - צפון

דף הבית

מפעלים ותעשיינים שזכו באות התעשייה על מובילות חברתית וסביבתית 2016

זוכי אות התעשייה על מובילות חברתית סביבתית בצפון לשנת 2016


במסגרת אירוע הוקרה לתעשייני הצפון אשר נערך ביום 8.11.16, הוענק אות התעשייה על מובילות חברתית וסביבתית לשנת תשע"ו 2016 לארבעה מפעלים: נילית בע"מ, סולרום אלקטרוניקה בע"מ, לוריאל ישראל (אינטרביוטי קוסמטיקס בע"מ) - מגדל העמק, אסטרון עבודות הנדסיות בע"מ - זכו באות מפעל חיים על תמיכה בקהילת אוכלוסייה עם צרכים מיוחדים לשנת תשע"ו 2016.

אות הוקרה אישי הוענקה למארי ליבס מ"חשמל נצרת בע"מ" על  נשים מובילות במפעלים מחוללי שינוי בחברה ובתעשייה במגזר הערבי תשע"ו 2016.
בנוסף המשקם לתעסוקת קשישים ובעלי כושר עבודה בע"מ- נצרת עילית זכו באות הוקרה על מפעל מחולל שינוי בחברה ובקהילה תשע"ו 2016.

האותות ותעודות ההוקרה הוענקו לפי החלטת וועדת קשרי תעשייה-קהילה של התאחדות התעשיינים בישראל – מרחב צפון.

 

המפעלים הזוכים לשנת 2016:

נילית בע"מ

נילית בע"מ הממוקם במגדל העמק, 760 עובדים במפעל אחד, זה ממש לא הולך ברגל. אבל עם כזה מגוון תעסוקתי במקום אחד, זה אפילו ממאתגר ומרגש יותר. בשערי נילית תראה בכל בוקר, צהריים ומשמרת ערב, עובדים זה עם זה, יהודים, נוצרים, מוסלמים, דרוזים וצ'רקסים. דתיים וחילוניים, נשים וגברים, מבוגרים ותיקים וצעירים והכל בקורת גג אחת, מה שמראה, שכשהמטרה משותפת, יודעים תמיד להסתדר ובתעשייה - אפילו יותר טוב.

זוהי חברה בינלאומית, מהמובילות בעולם שסיפור הקמתה החל מחזון ציוני קטן שצמח במילאנו שבאיטליה והגיע לגדולה בעמקים הצפוניים שלנו כאן בישראל. הקשרים ההדוקים והמעורבות בקהילות הסובבות את נילית, זה מסורת ארוכת שנים.

יש כאן תחושת מחויבות- תפיסת העולם הבסיסית של מייסד החברה שהאמין שלחברה תעשייתית אין זכות קיום, ללא מחויבות וקשר הדוק עם הקהילה בתוכה, כך הוא טען, אנו חיים.

סולרום אלקטרוניקה בע"מ

סולרום אלקטרוניקה בע"מ הממוקם בצפת, חצור ראש פינה, בשנת 1976 הקימה משפחת שינדלר את מפעל סולרום.
עמית שינדלר הוא בן ממשיך והתעשייה בגליל יקרה לליבו.
סולרום מבצעת עבודות ייצור והרכבה בקבלנות משנה  למפעלים וחברות איתם היא קשורה בהסכמי ייצור. סולרום הוא מפעל מאושר בשרות משרד הבטחון, תעשייה אווירית, אלביט, מערכות בזק, פלסן ועוד.
אבל היום דווקא באנו לספר לכם על הצדדים האחרים שרואים בסולרום ובלי לספר יותר מידיי, פשוט כדאי לכם לראות עד כמה רחוק הלכו עמית שינדלר  ואנשי סולרום, כדי לפתוח את ליבם וביתם לאנשים עם צרכים מיוחדים.לוריאל ישראל (אינטרביוטי קוסמטיקס בע"מ)

לוריאל ישראל (אינטרביוטי קוסמטיקס בע"מ) הממוקם במגדל העמק, הוקם בשנת 1963 אחד מ- 44 מפעלים של קונצרן לוריאל המקומי, המהווה חלק אינטגרלי מפעילותה העולמית של לוריאל.
בשנת 1987 נרכש המותג "הלנה רובינשטיין" על ידי לוריאל העולמית והתקבלה ההחלטה להפוך את המפעל לחדשני ועדכני ולייצר בו את מוצרי לוריאל.
בלוריאל מגדל העמק מועסקים  כ- 70 עובדים ועשרות מהם, מנהלים ועובדי ייצור כאחד,  נרתמים לתרומה ותמיכה בקהילה. 

אסטרון עבודות הנדסיות בע"מ

אסטרון עבודות הנדסיות בע"מ הממוקמת בפארק התעשייה בר- לב שעל כביש עכו כרמיאל. פארק בר לב הוא יוזמה משותפת של שלוש רשויות: מועצה אזורית משגב, מועצה אזורית מטה אשר, והעיר כרמיאל ויש בו שילוב של תעשיות קלאסיות, תעשיות מתקדמות, היי טק ותעשיות עתירות יידע וטכנולוגיה ובקיצור שילוב מגוון מהכל והשילוב הנכון לפיתוח הגליל היקר לכולנו.


לסרטי המפעלים הזוכים לשנת תשע"ה - 2015 לחצ/י כאן

לסרטי המפעלים הזוכים לשנת תשע"ד - 2014  לחצ/י כאן

לסרטי המפעלים הזוכים לשנת תשע"ג - 2013  לחצ/י כאן

לסרטי המפעלים הזוכים לשנת תשע"ב - 2012 לחצ/י כאן

לסרטי המפעלים הזוכים לשנת תשע"א - 2011  לחצ/י כאן

הדפס
קונים כחול לבן, העדפת תוצרת הארץ מעודדת את התעשיה הישראלית, מחזקת את הכלכלה ומייצרת מקומות עבודה


 בניית אתריםבניית אתרים