חיפוש כללי

פעילויות לתעשיינים - צפון

צ.ד.פ. תעשיות פלסטיק

תאור הפעילות
הקדמה:
מפעל צ.ד.פ בע"מ מייצר מוצרי פלסטיק מדויקים בהזרקה, המיועדים למפעלי אלקטרוניקה,השקייה, סיעוד, רפואה ומפעלים המייצרים מוצרים עתירי ידע וכן מוצרי פלסטיק פשוטים מוגנים בפטנטים לשימושים יום יומיים.
החברה עוסקת בפיתוח פעילות יזומה באגף אשר מתמחה בלווי רעיונות ומוצרים חדשים משלב התכנון ההנדסי, דגמים הכנת התבניות, הזרקת סדרת ניסיון, שיפור תכנון של מוצרים לקבלת ערך מוסף מסחרי גבוה, ככלל קבלת הזמנות ייצור למוצרים טכניים העשויים ברובם מפלסטיק.
הייצור השותף נתמך במערך ניהולי והנדסי אשר מלווה המשך מו"פ ושילוב פרויקטים חדשים, המשותפים עם מערך השרות הקיים והמתפתח במפעלנו במסגרת שת"פ עסקי למצוינות.
תחום ההתמחות של חברתנו הינו בשיטת  הזרקת  INSERT דו שלבית ורמת דיוק גבוהה מאוד, ייחודיותנו בהזרקת מוצרים על מתכות, הזרקות בחומרים קשים ובכלל בכל חומרי הגלם הפולימריים למיניהם, גם בשני שכבות של חומרים שונים.
מפעל צ.ד.פ נוסד בשנת 1993 באזור התעשייה טבריה עילית.
במפעל מועסקים כ – 70 עובדים וקווי הייצור פועלים בשלוש משמרות.
המפעל:
לצד מערכת הייצור, המו"פ, השיווק והמכירות, פועלת מח' ההרכבה ובקרת התהליכים
וכן מערכת בקרת איכות קפדנית המלווה את המוצר בכל אחד משלבי הייצור על מנת לוודא
עמידה בדרישות הלקוחות לשביעות רצונם המלאה, וכן עמידה בתקנים.
מפעל צ.ד.פ בעל הסמכה של מכון התקנים ת.י. 9001:2000 ISO  .
מכונות וציוד:
מכונות ההזרקה הקיימות במפעל חדישות ומתוחכמות ביותר מתוצרת  ARBURG  גרמניה,  מסדרה C ו- M ו-  S .בעלות כוח סגירה מ- 25 טון עד250- טון, בעלות רמת דיוק גבוהה ביותר ואמינות ביותר.
בנוסף קיימות במפעלינו  מכונות סנדרטו בעלות כוח סגירה מ- 300 טון עד 820 טון מתוצרת סנדרטו איטליה.
הפעילות העסקית:
חברתנו מלווה את יצור המוצר משלב פיתוח הרעיון באמצעות צוות מומחים במו"פ הכולל מהנדסי חומרים, מכונות, מעצבים, המנוהלים באמצעות טכנולוג ראשי בעל ראיה יצירתית לחדשנות.
מבנה הארגון שלנו מאפשר יישום פתרונות טכנולוגיים מגוונים ויצירתיים ללקוחותינו תוך כדי הבנת הצרכים המתפתחים בעולם הטכני, האלקטרוניקה והרפואה בהם אנו מעוניינים להמשיך ולהתפתח עם לקוחותינו המרוצים, אשר מקבלים מאיתנו שרות ליווי צמוד משלב האפיון, בניית מודל, בנית תבנית, ייצור המוצר המוגמר, בקרת איכות ברמת QC גבוה, שרות לקוחות ON LINE רצוף.

לחברתנו ידע וניסיון רב בהזרקות חומרי פלסטיק שונים ובעיקר חומרים טכניים עתירי ידע למוצרים מגוונים מחומרים כגון:
P.C.,  A.S.A,  A.B.S,  P.V.C,  P.P.,  POLIORITAN  , ניילונים במגוון סוגים, עם סיבי זכוכית ועוד. בעזרת צוות מומחים הנדסי יש לנו את היכולת להתאים את סוג חומר הפלסטיק הנדרש לצרכים המיוחדים של מוצרים חדשים, ועמידתם בסטנדרטים בינלאומיים.

בנוסף תחום התמחותנו היינו- הזרקה בשיטת האינסרט מולדינג – הזרקה דו שלבית, במיוחד המשלבת מתכות או חומרים טכניים עתירי ידע במוצר אחד, אנו מסוגלים לבצע את ההזרקות גם במכונות ניצבות העומדים לרשותנו.
בכדי להוביל את הייצור עם מוצרים טכנולוגיים חדשים בעלי ערך כלכלי נרחב בעיקר מתחום הרפואה הקצנו שטח מיוחד ברצפת הייצור הכולל מכונות אשר מיועדות למתן שרות להזרקה של סדרות קטנות המאפיינות את מוצרי הרפואה החדשים בעלי הטכנולוגיה הגבוה, אנו דואגים לבניית התבניות הנדרשות העשויות החל מאלומיניום ועד למתכות מחוסמות לייצור בסדרות גדולות, הניסיון הרב שצברנו בעבודה עם מפתחים ובתחום ה- OEM, נותן לנו את היתרון המשמעותי להוביל תהליך יצרני שבו הלקוח שלנו עומד ומנצח את המתחרים שבתחומו המקצועי.
חברתנו נמצאת בשלב של צמיחה מתמדת ועומדת לרשותה האפשרות להיכנס להשקעות חדשות לפיתוח שווקים בחו"ל וייצור תבניות חדשות, אנו מציעים את היכולת שלנו לפתח וליצר במכונות והציוד הקיימים כל מוצר מחומר פלסטיק עפ"י דרישת הלקוח במגוון החומרים הרב ביותר, כל זאת אינו גורע מאיתנו להיות תחרותיים בתחום המחירים.
הפניה השיווקית שלנו כיום הינה לאספקת שרותי פלסטיקה והנדסה לתחום המוצרים הטכניים והרפואיים ללקוחות המאמינים בצמיחה מתמדת, ע"מ לקדם שת"פ עסקי.

 

צ.ד.פ. תעשיות פלסטיק

צ.ד.פ. תעשיות פלסטיק

לאינדקס מפעלי תעשייה ישראלית
צ.ד.פ. תעשיות פלסטיק
שם:

צ.ד.פ. תעשיות פלסטיק

כתובת:   

א.ת. טבריה עלית

אתר: 
קונים כחול לבן, העדפת תוצרת הארץ מעודדת את התעשיה הישראלית, מחזקת את הכלכלה ומייצרת מקומות עבודה


 בניית אתריםבניית אתרים