חיפוש כללי

פעילויות לתעשיינים - צפון

אלטרון בע"מ

תאור הפעילות
 
חברת אלטרון , יצור והתקנה של דלתות למוסכים בבתים פרטיים.

חברת אלטרון במתכונתה הנוכחית הוקמה בשנת 1980על בסיס חברה משפחתית קטנה שהוקמה ב- 1974 . בתחילת דרכה עסקה אלטרון ביצור והתקנה של דלתות למוסכים בבתים פרטיים והייתה החברה הראשונה בישראל שיצרה בעצמה דלתות מוסך. במשך שנות פעילותה רכשה אלטרון מוניטין רב והיא נחשבת לחברה המובילה בענף. 
 

אלטרון

 

אלטרון פועלת ממפעלה בפארק התעשיה קיסריה בו מיוצרים ומורכבים מוצריה, במקום אולם תצוגה מרשים. אלטרון גאה באיכות מוצריה, נקיון הביצוע והיופי, החברה פועלת תחת בקרת ISO 9000/2001 ומחזיקה בתעודות תו תקן של מכון התקנים הישראלי למוצריה השונים: דלתות ביתיות מס' היתר 48237 , דלתות מתרוממות מס' היתר 44123, דלתות נגללות מס' היתר 40534, מחסומים מס' היתר 42615, שערים חשמליים מס' היתר 29131 אלטרון חברה מן המניין באיגוד תעשיות המתכת של התאחדות התעשיינים.

אלטרון

 

 קו המוצרים של אלטרון מכסה קשת רחבה ביותר של פתרונות לסגירת פתחים, החל מדלת אוטומטית בכניסה לחנות, דרך דלת מוסך לבית פרטי או מחסום לחניון, דרך דלתות תפעוליות ומשוי גובה במרכזים לוגיסטיים, חזיתות של חנויות במרכזי קניות וקניונים וכלה בדלתות להאנגרים בתעשייה האוירית או בחיל האויר. מחלקת השירות של אלטרון מלווה את לקוחותיה לאחר תום ההתקנה, בסיוע מוקד ממוחשב, צי של רכבי שרות עם איתור GPS ומערך של טכנאים מקצועיים. אלטרון נותנת שרות צמוד ללקוחותיה מהחרמון ועד אילת. הנכם מוזמנים לבקרנו ולהתרשם במקום מהמפעל, התצוגה והמוצרים.


לאינדקס מפעלי תעשייה ישראליתאלטרון בע"מ
שם:

אלטרון בע"מ

כתובת:   

רחוב הברקת 8 ,אזור התעשייה קיסריה

אתר: 
תגיות:   

דלתות מוסך,דלתות אוטומטיות,דלתות נגללות מהירות,דלתות מתרוממות,דלתות תפעוליות,סגירת חזיתות,דלתות להאנגרים

תחומי עיסוק עיקריים:   

פתרונות לסגירת פתחים,סגירה ולתפעול של שערי-חניונים,מחסומי- זרוע

אזור:   

מישור החוף הצפוני

טלפון 1:  

04-6272821

פקס:  

04-6272835

קונים כחול לבן, העדפת תוצרת הארץ מעודדת את התעשיה הישראלית, מחזקת את הכלכלה ומייצרת מקומות עבודה


 בניית אתריםבניית אתרים