חיפוש כללי

פעילויות לתעשיינים - צפון

בלוקל רביד, ייצור בלוקים מבודדים, בלוקי גג קלים, בלוקי בניה ומחיצות מבטון

תאור הפעילות

מפעל בלוקל רביד עומד בחזית הפיתוח והקידום של תעשיית הבניה בישראל. המפעל מייצר בלוקים מבודדים מפומיס, בלוקי גג קלים ובלוקי בניה ומחיצות מבטון בתהליך ייצור אוטומטי, המבטיח איכות ייצור גבוהה ללא פשרות.


בלוקל רביד הוקם בשנת 1984 על ידי חברי קיבוץ רביד – קיבוץ צעיר בתחילת דרכו. מאז ועד היום עומד המפעל בחזית הפיתוח והקידום של תעשיית הבניה בישראל. המפעל מייצר בלוקים מבודדים מפומיס, בלוקי גג קלים ובלוקי בניה ומחיצות מבטון. כל מוצרי בלוקל רביד עומדים בדרישות התקן. תהליך הייצור במפעל אוטומטי לחלוטין ומבוקר על ידי מחשב המבטיח איכות ייצור גבוהה ללא פשרות. בלוקי "הפומיס – צמנט" מיוצרים בעולם שנים רבות. בישראל התחיל הייצור בסוף שנות השמונים במפעל בלוקל רביד. מפעל בלוקל רביד הוא המוביל בתחום זה של התעשיה ומוצריו מוכרים וידועים באיכותם לקהילת המתכננים, הקבלנים והבונים בארץ. 
 

בלוקל רביד

 

בלוקל רביד עומד בתקני בקרת האיכות ISO 9001:2000 וקיבל אישור על כך ממכון התקנים הישראלי. כמו כן מוצרי מפעל בלוקל רביד הינם בעלי תו ירוק של מכון התקנים הישראלי והמשרד לאיכות הסביבה. מחלקת הפיתוח של המפעל משקיעה משאבים רבים לקידום המוצרים. מחלקת הפיתוח מובילה בתחום זה בארץ ועומדת בקשר עם מחלקות פיתוח מקבילות בחו"ל.

 

בלוקל רביד

 

לאינדקס מפעלי תעשייה ישראלית


בלוקל רביד
שם:

בלוקל רביד

כתובת:   

דואר טבריה

מיקוד:   14960
אתר: 
תגיות:   

בלוקים,מבודדים,פומיס,בלוקי גג,קלים,בלוקי בניה,מחיצות בטון

תחומי עיסוק עיקריים:   

ייצור בלוקים מכל הסוגים

טלפון 1:  

1-800-55-1045

טלפון 2:  

04-6787888

פקס:  

04-6787880

תחום:   

מפעלי מוצרי בניה

קונים כחול לבן, העדפת תוצרת הארץ מעודדת את התעשיה הישראלית, מחזקת את הכלכלה ומייצרת מקומות עבודה


 בניית אתריםבניית אתרים