חיפוש כללי

דף הבית  >  ריכוז דפים לפירסום בפורטל

דבר מנהל התאחדות התעשיינים מרחב צפון

שלום רב,

ההנהלה הציבורית של התאחדות התעשיינים – מרחב צפון ואגודת בית התעשיינים חיפה, מורכבת מ- 25 תעשיינים מתנדבים הפועלים כדי לקדם את התעשייה, התעסוקה והכלכלה בצפון מדינת ישראל. במסגרת פעילות הציבורית של ועדת כחול - לבן בהתאחדות התעשיינים מרחב צפון, יזמנו את הקמתו של "פורטל כחול לבן למפעלי תעשייה בצפון".

הפורטל הצפוני מנגיש מידע על מגוון מוצרים, תחומי ייצור, חברות ומפעלי תעשייה המייצרים תוצרת הארץ כחול - לבן באזור הצפון.

התעשייה הישראלית, המעסיקה למעלה מ- 400 אלף מועסקים בהעסקה ישירה (מעגל ראשון) ומאות אלפים נוספים בהעסקה עקיפה (מעגל שני ושלישי), מהווה את העוגן הכלכלי המרכזי של הכלכלה הישראלית וידועה באיכות מוצריה, בטכנולוגיה החדשנית, במחקר ופיתוח ובהון האנושי האיכותי המייחד אותה. עלינו לעשות הכל כדי לעודד את הרכש מהתעשייה המקומית כדי לשמר משק יצרני ואת מקומות התעסוקה במדינת ישראל.

אנו גאים על כך שמאות אלפי גולשים נחשפים לפורטל מידי שנה ובעיקרם מנהלי רכש, ארגונים עסקיים וציבוריים, הציבור הרחב מכל הארץ וגם מתעניינים מחו"ל.

בנוסף מהווה הפורטל מרכז יידע לפעילות של מפעלים החברים בהתאחדות התעשיינים בצפון ומגוון תחומי עשייה לחיזוק הקשר שבין תעשייה- קהילה וסביבה, דפי בית למפעלים, אינדקס מוצרים לפי סיווג ולפי אזורים גיאוגרפיים, הכשרות מקצועיות , קישור לפורטל דרושים ועוד.

הפורטל הנו כלי שימושי זמין למנהלי הרכש, ראשי ארגונים כלכליים ועסקיים, מוסדות ציבור, רשויות מוניציפאליות והציבור הרחב ומיועד לתת מידע לכל מי שמבין את חשיבות העדפת תוצרת הארץ כחול לבן במטרה לחזק את הכלכלה הישראלית, לפתח את הפריפריה ולשמר מקומות תעסוקה.

בניית דף הבית והזנת נתונים לחברות ומפעלי תעשייה בפורטל כחול לבן, הנו שרות הניתן ללא כל עלות למפעלים וחברות חברי התאחדות התעשיינים בישראל.

שרות זה הנו אחד מתוך מגוון גדול של כלי סיוע, שרותי ייעוץ ותמיכה שמעמידה התאחדות התעשיינים בישראל לטובת חבריה, חברות ומפעלי תעשייה באמצעות האיגודים, האגפים והמרחבים.

אני מבקש להודות ליושבי הראש בעבר ובהווה של ועדת כחול לבן, חברי הוועדה וההנהלה הציבורית של התאחדות התעשיינים בצפון ואגודת בית התעשיינים חיפה, כולם עושים את שליחותם הציבורית בהתנדבות לטובת קידום העדפת מוצרי התעשייה תוצרת הארץ ובדגש תוצרת מפעלי התעשייה חברי התאחדות התעשיינים בצפון.  

תודה לחברי הועדה המכהנת של כחול לבן נכון להיום : יו"ר הוועדה- ראי שנקר (קליל תעשיות), חברי הוועדה- רמי בכרך (שיפר מגם), גיל בירן (קלקר עין כרמל), מיכה הוברמן (רהיטי לביא), מיקי שמלצר (שבי ציון פלסטיק , ש.צ.פ) וכן ליו"ר ההנהלה הרחבה הנרי צימרמן (קבוצת טרלידור) ולחברי ההנהלה על תמיכתם בפורטל ובפעילות לקידום תוצרת כחול לבן מהתעשייה הישראלית.

נשמח לעמוד לשרותכם בכל עת ולהמשיך לפעול לחיזוק התעשייה, הכלכלה והתעסוקה בישראל.

 

בברכת קנו כחול לבן,

ליאור אפלבאום,מנהל התאחדות התעשיינים בישראל- מרחב צפון

מנכ"ל אגודת בית התעשיינים, חיפה

הדפס
קונים כחול לבן, העדפת תוצרת הארץ מעודדת את התעשיה הישראלית, מחזקת את הכלכלה ומייצרת מקומות עבודה


 בניית אתריםבניית אתרים