חיפוש כללי

דף הבית  >  תעשיה ישראלית כחול לבן

איגוד מפעלי הכימיה הפרמצבטיקה ואיכות הסביבה

איגוד הכימיה הפרמצבטיקה ואיכות הסביבה בהתאחדות התעשיינים מייצג את התעשייה הכימית בישראל ומונה כ-120 חברים ביניהם: מפעלי כימיקלים בסיסיים וייעודיים, שמנים וזיקוק נפט, דשנים, חומרי הדברה וחיטוי, דטרגנטים וחומרי ניקוי, תרופות לבני אדם, תרופות ותכשירים וטרינריים, ביוטכנולוגיה וציוד רפואי, חברות גז ודלק, לרבות גזים תעשייתיים וכן חברות בתחום טכנולוגיות הסביבה

התעשייה הכימית הינה תעשייה רב גונית החולשת על תחומים רבים וכוללת קשת רחבה של מוצרים, החל ממוצרים מורכבים לתעשיות האנרגיה, האלקטרוניקה, מדעי החיים ועד למוצרי מזון וצריכה בסיסיים.
תעשייה זו הינה תעשייה עתירת השקעות ושטחי קרקע, צרכנית לוגיסטיקה גדולה, וכן צרכנית של אנרגיה ומים. זוהי תעשייה מתקדמת ומשוכללת המציבה את ישראל בשורה הראשונה של חדשנות עם המדינות המתקדמות בעולם. מגוון מוצריה המתוחכמים של תעשיית הכימיה מגיעים כמעט לכל מדינה על הגלובוס ומקנים לה מקום של כבוד  בקרב היצוא התעשייתי של מדינת ישראל.

איגוד הכימיה, הפרמצבטיקה ואיכות הסביבה מייעד את פעילותו ליצירת סביבה עסקית תומכת, תוך שמירה על תנאי ודאות לטווח הארוך ודאגה להמשך מיצוב ענף הכימיה והפרמצבטיקה כבעל תרומה  משמעותית לכלכלת ישראל.

לרשימת מפעלי איגוד הכימיה והפרמצבטיקה בצפון 

הדפס
קונים כחול לבן, העדפת תוצרת הארץ מעודדת את התעשיה הישראלית, מחזקת את הכלכלה ומייצרת מקומות עבודה


 בניית אתריםבניית אתרים